STŘEŠNÍ SYSTÉMY A DOPLŇKY

Klempířské doplňky

Klempířské doplňky jsou nedílnou součástí každé náležitě vyrobené krytiny. Chrání ji proti zatékání a zalévání, a zároveň plní estetickou funkci.

Protisněhové prvky

Střešní komunikace je zárukou bezpečnosti uživatelů střechy. Umožňuje pohyb po střeše při čištění, opravách a údržbách všeho druhu. V zimě jsou naše střechy vystaveny nejen extrémním povětrnostním podmínkám, ale také mechanickým poškozením. Vznikají především kvůli ledovým přesahům a sněhu sesouvajícímu se po povrchu střechy. Odtrhnutý okap, poškozené střešní žlaby a fasády jsou jen příklady škod, které mohou vzniknout v zimě. Chcete-li jim zabránit, nainstalujte protisněhovou ochranu.

Střešní systémy a doplňky

Tato těsnění jsou vyrobená z polyuretanové pěny, silikonu a pokryvačské pásky. Používají se pod hřebeny, okřídlí a římsami, mají tvar odpovídající profilu střešnímu a trapézovému plechu, zabraňují průniku vody, sněhu a nečistot.

Spojovací materiál

Pro upevnění trapézového plechu a střešních tašek se používají speciální samovrtné šrouby s EPDM těsněním, které zajišťuje těsnost upevnění. Naše nabídka zahrnuje upevňovací šrouby pro každý typ podkladu. Všechny šrouby jsou k dispozici v různých barvách, délkách a průměrech.